Цензор.НЕТ

10.04.19 17:09

Порошенко прибув на НСК "Олімпійський", щоб здати аналізи представникам VADA. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко прибув на НСК "Олімпійський" у середу, де має намір здати аналізи представникам антидопінгової організації VADA, які приїхали до Києва.

Порошенко прибув на НСК "Олімпійський", щоб здати аналізи представникам VADA. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео Радіо Свобода

Як повідомлялося, раніше у цей день український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня середи, 10 квітня, прибути на НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам антидопінгової організації VADA.

"Я закликаю добровільно кандидатів у президенти України сьогодні прийти в НСК "Олімпійський" між 15 і 18 годинами (15.00-18.00) і повторно здати аналізи в компетентні організації та лабораторії", - заявив він на спільній прес-конференції з представниками VADA в середу в Києві.

В Адміністрації президента України повідомили, що П.Порошенко збирається в другій половині дня середи прибути в НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам VADA.

3 квітня український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня середи, 10 квітня, прибути на НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам антидопінгової організації VADA, які приїхали до Києва.

5 квітня Зеленський в прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики