Цензор.НЕТ

10.04.19 17:52

Порошенко здав аналізи для лабораторії VADA

Президент України Петро Порошенко в середу здав аналізи в лабораторії Добровільної антидопінгової асоціації (Voluntary Anti-Doping Association, VADA). Другий кандидат на пост глави держави на цей момент не прибув для здачі тестів.

Порошенко здав аналізи для лабораторії VADA

"Я вважаю, що це абсолютно прозора процедура і навпаки - непроходження цього тесту є приниженням України. А там, де йдеться про захист інтересів країни, жодних компромісів бути не може", - сказав П.Порошенко журналістам на НСК "Олімпійський" після здачі аналізів VADA в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він також сказав, що кандидат на пост президента Володимир Зеленський, якому належить ініціатива здачі аналізів, наразі не прибув.

За словами президента, аналізи і тести треба здавати в незалежних лабораторіях.

Він підкреслив, що VADA - авторитетна лабораторія, ім'я якої "гарантує неупередженість та прозорість досліджень".

Крім того, П.Порошенко повідомив, що не платив за ці аналізи.

У свою чергу, представник VADA розповіла, що президент України підписав протокол про те, що добровільно приймає в цьому участь, проби будуть відправлені в лабораторію в США.

Відповідаючи на запитання про те, чи чекає VADA другого кандидата в президенти В.Зеленського, представник лабораторії сказав: "Представники VADA будуть тут до шостої вечора і чекатимуть, чи з'явиться другий кандидат".

3 квітня український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня середи, 10 квітня, прибути на НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам антидопінгової організації VADA, які приїхали до Києва.

5 квітня Зеленський в прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики