Цензор.НЕТ

10.04.19 19:55

Порошенко звернувся в СБУ з приводу неефективної роботи Медведчука на переговорах зі звільнення заручників

Президент України Петро Порошенко просить Службу безпеки України розглянути доцільність участі голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука в переговорах щодо звільнення українських заручників.

Порошенко звернувся в СБУ з приводу неефективної роботи Медведчука на переговорах зі звільнення заручників

"Я звертаюся до Служби безпеки України розглянути можливість доцільності подальшого використання пана Медведчука у форматі гуманітарної групи для звільнення заручників, якщо його функціонування є неефективним. Доповісти мені завтра", - сказав П.Порошенко в інтерв'ю радіо "НВ" ("Новое время"), передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він наголосив, що де-факто В.Медведчук представляє РФ на переговорах у Мінську.

"Де-факто пан Медведчук представляє Російську Федерацію і пана Путіна. І мотивація - для чого це було? Тому що це був єдиний канал зв'язку з паном Путіним, який виявився неефективним", - сказав П.Порошенко.

За його словами, не в компетенції В.Медведчука визначати, "що і як робити Україні".

"У нього була одна функція. Ця функція була - звільнення заручників, які перебувають і в підвалах окупованих територій, і в Росії", - сказав президент.

П.Порошенко нагадав, що востаннє звільнення заручників відбулося в грудні 2017 року, зазначивши, що назвати це ефективним не можна.

Як повідомлялося, В.Медведчук заявив, що займався переговорами щодо Донбасу на прохання президента України П.Порошенка, його не призначали перемовником, тому вивести з переговорного процесу неможливо.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики