Цензор.НЕТ

10.04.19 22:12

Порошенко підписав указ про звільнення голови Одеської ОДА Степанова

Президент України Петро Порошенко звільнив Максима Степанова з посади голови Одеської обласної державної адміністрації і призначив тимчасово виконуючим обов'язки голови ОДА першого заступника керівника облдержадміністрації Сергія Паращенка.

Порошенко підписав указ про звільнення голови Одеської ОДА Степанова

Як передає Цензор.НЕТ, інформацію розміщеню на офіційному сайті Глави держави.

"Звільнити Степанова Максима Володимировича з посади голови Одеської обласної державної адміністрації", - йдеться в указі глави держави №119/2019 від 10 квітня, оприлюдненому на сайті президента.

Згідно з указом №120/2019, П.Порошенко тимчасово поклав виконання обов'язків голови Одеської ОДА на Сергія Паращенка.

Крім того, указом №118/2019 глава держави скасував свої укази від 6 квітня про відсторонення М. Степанова із займаної посади і про тимчасове виконання обов'язків голови ОДА С.Паращенком.

Як повідомлялося, на сайті президента було оприлюднено датовані 6 квітня укази №107/2019 і №108/2019, згідно з якими П.Порошенко відсторонив М. Степанова з посади голови Одеської ОДА та тимчасово поклав виконання обов'язків голови обладміністрації на першого заступника керівника облдержадміністрації С. Паращенка.

Тоді М.Степанов на брифінгу заявив, що відмовляється покидати свій пост, оскільки вважає відповідний указ незаконним. Відповідаючи на запитання журналістів, про що вони говорили з П.Порошенком під час візиту президента до Одеси 5 квітня, М.Степанов відповів, що глава держави запропонував йому написати заяву про звільнення за власним бажанням, від чого він відмовився.

Міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко заявив, що уряд не ухвалював рішень щодо відсторонення М. Степанова з посади голови Одеської обладміністрації.

С.Паращенко заявив про готовність виконувати покладені на нього головою держави зобов'язання.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман 9 квітня повідомив, що в Кабмін надійшло подання від президента П.Порошенка на звільнення М. Степанова з посади голови Одеської ОДА.

10 квітня Кабмін схвалив проект указу президента про звільнення М. Степанова з посади голови Одеської ОДА.

У цей день М.Степанов заявив, що не має наміру оскаржувати рішення про звільнення, назвавши його "суто політичним".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики