Цензор.НЕТ

10.04.19 23:00

Представник ОБСЄ на переговорах у Мінську Сайдік запропонував укласти великоднє перемир'я

Тристороння контактна група щодо Донбасу в Мінську заявила про необхідність оголошення великоднього перемир'я.

Представник ОБСЄ на переговорах у Мінську Сайдік запропонував укласти великоднє перемир'я

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Белта".

За словами спецпредставника ОБСЄ в ТКГ щодо ситуації на Донбасі Мартіна Сайдіка, обговорення загальної ситуації з безпекою і підготовка до оголошення перемир'я з нагоди великодніх свят становили основу на засіданні робочої групи з безпеки.

"В результаті ТКГ зійшлася на думці про необхідність оголошення перемир'я і домовилася провести додаткову відеоконференцію 18 квітня для його остаточного узгодження. Досвід показує, що для ефективного і довгострокового перемир'я найголовніше - це політична воля сторін, за її наявності це зробити нескладно", - зазначив Сайдік.

Підгрупа також обговорила додаткові заходи із гарантування безпеки та гуманітарного розмінування. Учасники ж економічної робочої групи висловили занепокоєння ситуацією, що виникла на початку місяця довкола компанії "Вода Донбасу" у зв'язку з перебоями електропостачання.

Сайдік закликав сторони конфлікту гарантувати безпеку і стійке функціонування як компанії "Вода Донбасу", так і всіх інших життєво важливих об'єктів цивільної інфраструктури.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики