Цензор.НЕТ

11.04.19 08:07

Це може видатися дивним, але Велика Британія може взяти участь у європейських виборах, - Юнкер

У зв'язку з рішенням Європейської Ради про перенесення терміну Brexit у Великій Британії можуть відбутися вибори до Європейського парламенту.

Це може видатися дивним, але Велика Британія може взяти участь у європейських виборах, - Юнкер

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у четвер на прес-конференції в Брюсселі.

"Можливо, в Сполученому Королівстві будуть європейські вибори, що може видатися дивним. Але правила є правила. Ми маємо дотримуватися європейських законів", - сказав Ж.-К.Юнкер.

За його словами, непроста нарада на позачерговому саміті ЄС відбулась під знаком пошуку взаєморозуміння між 27 державами ЄС і Сполученим Королівством.

Глава Єврокомісії повідомив, що на саміті британській стороні нагадали про необхідність збереження лояльного співробітництва між усіма державами-членами ЄС на період продовження дії статті 50 Договору про ЄС, і в Брюсселі впевнені, що Сполучене Королівство буде поважати свої зобов'язання.

Він також пояснив, що на зустрічі в червні, на якій сторони домовилися дати оцінку стану справ щодо Brexit, не йтиметься про перегляд досягнутої угоди про вихід Великої Британії, і цієї домовленості треба повністю дотримуватися.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики