Цензор.НЕТ

11.04.19 09:21

Росія і далі шукатиме можливості повернутися в ПАРЄ без виконання резолюцій. Вони не заспокояться і на літній сесії, і на осінній, - Борислав Береза

Росія шукатиме нові можливості повернутися в зал Парламентської асамблеї Ради Європи без виконання резолюцій, які передбачають, зокрема, припинення агресії в Україні.

Росія і далі шукатиме можливості повернутися в ПАРЄ без виконання резолюцій. Вони не заспокояться і на літній сесії, і на осінній, - Борислав Береза

Так позафракційний депутат Верховної Ради, член української делегації в ПАРЄ Борислав Береза прокоментував в Facebook прийняття резолюції асамблеї в підтримку доповіді "Роль і місія ПАРЄ: головні виклики майбутнього", передає Цензор.НЕТ.

"По пунктах про все в ПАРЄ.

  1. Сьогоднішня доповідь голландця Тінні Кокса не повертає делегацію РФ в ПАРЄ і не знімає з них санкції, але закладає механізми, які можуть бути використані в майбутньому за певних обставин.
  2. Наступним кроком, який спробують зробити наші опоненти, буде згода Комітету міністрів Ради Європи на цю реформу. А там немає консенсусу.
  3. Росія і далі буде шукати можливості повернутися в зал ПАРЄ без виконання резолюцій. Для цього вони будуть використовувати весь свій інструментарій - фінансовий шантаж, брехня, маніпуляції, мотивацію окремих делегатів і зусилля своїх лобістів. Вони не заспокояться і на літній сесії, і на осінній. Спроби триватимуть.
  4. Якби Україна всі ці роки не працювала, не доносила свою позицію і не будувала коаліції, то вже давно б Росія сиділа б в ПАРЄ і відстоювала. Якби не робота українських депутатів і дипломатів у міжнародних інститутах, то Росії б вдалися всі ті сценарії, які ми успішно ламаємо ці 4 з половиною роки", - заявив він.

"Ми не піддавалися і не піддаємося #зРаді, яка розганяється в соцмережах про те, що Росію ось-ось повернуть у ПАРЄ. Ми працювали, працюємо і будемо працювати над відстоюванням інтересів України. І я хочу подякувати всім моїм колегам, які спільно всі ці роки, починаючи з 2015, вели свою діяльність в ПАРЄ, працювали на комітетах, системно відстоювали нашу позицію на політичній групі, вносили правки і працювали над доповідями, проводили переговори і брали участь у голосуваннях, допомагали один одному в кулуарах і успішно переконували наших європейських колег. Хочу подякувати і постійному представникові України в Раді Дмитрові Кулебі за його внесок в нашу спільну працю. І, звичайно, хочеться сказати спасибі всім співробітникам секретаріату делегації, які так само вносили всі ці роки лепту в наші досягнення. Так, всі ці роки ми отримували позитивний результат завдяки об'єднаним зусиллям. Саме те, що ми працюємо разом на загальний результат, є запорукою наших успіхів. І це те, чого варто повчитися всім - досягати результатів в об'єднанні зусиль. Я точно знаю - бути добру! Головне в це не тільки вірити, але і докладати для досягнення потрібного результату максимум зусиль. Це ми і продовжуємо робити!"- резюмував Береза.

Росія і далі шукатиме можливості повернутися в ПАРЄ без виконання резолюцій. Вони не заспокояться і на літній сесії, і на осінній, - Борислав Береза 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики