Цензор.НЕТ

11.04.19 10:01

Двоє правоохоронців із РФ попросили політичного притулку в Україні, - Держприкордонслужба. ВIДЕО

Двоє співробітників органів внутрішніх справ РФ звернулися до українських прикордонників з проханням політичного притулку в Україні.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передає Цензор.НЕТ.

Росіяни звернулися до прикордонників у пункті пропуску "Гоптівка".

"Ці громадяни є діючими співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності. Причиною, що спонукала їх просити політичний притулок в Україні, стало переховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю", - повідомляють у ДПСУ.

Громадяни РФ розповіли українським прикордонникам, що вони "стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагалися протидіяти поширенню наркотичних речовин в аптеках на ділянці своєї відповідальності".

"Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їх зору, як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ", - повідомляє Держприкордонслужба.

За даними прикордонників, поки щодо них "на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабриковано і розслідується Слідчим Комітетом замовна кримінальна справа".

"Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням "зверху", вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їхній свободі, здоров’ю та навіть життю", - розповіли в ДПСУ.

Зазначається, що зараз проводяться відповідні перевіряльні заходи щодо об'єктивності наданої інформації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики