Цензор.НЕТ

11.04.19 11:23

Зеленського готові підтримати 61% українців, Порошенка - 24%, - опитування групи "Рейтинг"

За кандидата в президенти України, шоумена Володимира Зеленського в другому турі виборів готові проголосувати 61% українців серед тих, хто збирається прийти на вибори 21 квітня, за чинного главу держави Петра Порошенка - 24%, свідчать дані квітневого опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Зеленського готові підтримати 61% українців, Порошенка - 24%, - опитування групи "Рейтинг"

Як інформує Цензор.НЕТ, згідно з оприлюдненими на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер результатами соцопитування, водночас 15% респондентів не визначилися.

Також, з числа всіх опитаних 51% українців має намір голосувати в другому турі за В. Зеленського, 21% - за П. Порошенка, 18% - поки не визначилися, а 10% - не мають наміру голосувати.

В опитуванні також наводяться дані щодо електоральних уподобань тих, хто визначився з вибором. Так, серед тих, хто має намір голосувати в другому турі і вже визначився, 71% - за В.Зеленського, 29% - за П.Порошенко.

Зеленський випереджає свого конкурента у всіх вікових категоріях. Крім того, він є лідером серед жителів сходу, півдня і центру країни. У той же час на заході України позиції обох кандидатів майже рівні.

Згідно з даними соцдослідження, 61% опитаних вірять, що наступним президентом України стане Зеленський, 17% - Порошенко. Ще 22% не визначилися з відповіддю.

Серед електоральних груп кандидатів, які набрали значні результати в першому турі, відносна більшість переконана, що майбутнім главою держави стане Зеленський. У середовищі прихильників Порошенка половина впевнені в перемозі свого фаворита, але одночасно чверть вірять у перемогу Зеленського.

Соціологічна група "Рейтинг" проводила опитування 5-10 квітня 2019 року. Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів, особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження - не більше 1,8%.

3 квітня український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента України Петра Порошенка і Володимира Зеленського в другій половині дня середи, 10 квітня, прибути на НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам антидопінгової організації VADA, які приїхали до Києва.

5 квітня Зеленський в прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики