Цензор.НЕТ

11.04.19 12:20

Переговори стосовно дебатів ще тривають, - НСК "Олімпійський"

Переговори щодо проведення дебатів кандидатів у президенти чинного глави держави Петра Порошенка і шоумена Володимира Зеленського на стадіоні "Олімпійський" 14 і 19 квітня ще тривають.

Переговори стосовно дебатів ще тривають, - НСК "Олімпійський"

Як повідомили Укрінформу 11 квітня в прес-службі НСК "Олімпійський", деталі переговорів планують опублікувати до кінця дня, передає Цензор.НЕТ.

"Станом на сьогоднішній ранок переговори перебувають в активній стадії. Результати орієнтовно до кінця дня опублікуємо і ми на своєму сайті і в соцмережі Facebook, і відповідні штаби кандидатів", - сказали в прес-службі.

Також додали, що не можуть поки сказати, хто буде проводити акредитацію журналістів на дебати 14 і 19 квітня. Також не відомо, чи будуть передбачені квитки, чи будуть вони у вільному продажу.

Крім того, в НСК "Олімпійський" повідомили, що ведуть переговори щодо дебатів із представниками обох кандидатів у президенти.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики