Цензор.НЕТ

11.04.19 12:17

Нардеп від Радикальної партії Ляшка Ленський подав на Супрун до суду. В.о. голови МОЗ назвала це "атакою клонів"

В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов новий позов проти виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Нардеп від Радикальної партії Ляшка Ленський подав на Супрун до суду. В.о. голови МОЗ назвала це "атакою клонів"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами Cупрун, позов з проханням заборонити Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я надійшов від народного депутата Радикальної партії Олега Ляшка Олексія Ленського.

"Атака клонів. До Окружного адміністративного суду міста Києва знову надійшов новий позов проти мене. Знову від народного депутата Радикальної партії Олега Ляшка. Знову з проханням заборонити мені виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України. Знову провадження відкрито за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи. Позов подав Олексій Ленський. Офіційне пояснення підстав просто переписане з попередніх позовів своїх колег невільних радикалів. Свого роду "copy paste", але, мабуть, цього разу зі свого комп’ютера. По факту ж причина — порушення схем та корупційних потоків, звільнення одіозних медичних феодалів і пряма конфронтація з ними", - написала вона.

Водночас Супрун зазначила на ще один збіг: адвокатський запит по цьому позову до Міністерства охорони здоров’я України надійшов від тієї самої адвокатської фірми GoLaw law firm, що обслуговує звільнених через корупцію ректорів медичних університетів, Катерину Амосову і Валерія Запорожана. Ректорів, що приводять тітушок до університетів, чинять рейдерські захоплення і всіляко саботують роботу навчальних закладів. Ректорів, які персонально несуть відповідальність за низький рівень медичної освіти і високий рівень корупції в медичній сфері в Україні".

"Ця позовна заява — ні що інше, як чергова атака проти трансформації системи охорони здоров’я. У час, коли увага всього суспільства прикута до виборів і їхніх результатів — сили адептів совєцького союзу, рускава міра і фармацевтичної мафії планують усунути нашу команду з Міністерства охорони здоров’я України.

Оскільки за 2,5 роки вони перепробували майже все з можливих способів — тепер просто користуються шаблонами один одного.

Ми будемо битись за життя та здоров’я українців у будь-яких умовах та за будь-яких обставин. Трансформація системи охорони здоров’я України — пріоритетна ціль для атак сил зла. Але добрі джедаї не відмовляються боротися за правду", - резюмувала в.о. голови МОЗ.

Нардеп від Радикальної партії Ляшка Ленський подав на Супрун до суду. В.о. голови МОЗ назвала це атакою клонів 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики