Цензор.НЕТ

11.04.19 13:15

"Суспільне" має пояснити, на що підуть 6 млн грн, які потрібні для дебатів на НСК "Олімпійському", - Червакова

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова заявила, що "Суспільне" має пояснити, які саме розтрати увійдуть у 6 мільйонів гривень, які, за попередніми підрахунками, потрібні для проведення дебатів на НСК "Олімпійський".

"Суспільне" має пояснити, на що підуть 6 млн грн, які потрібні для дебатів на НСК "Олімпійському", - Червакова

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, про це журналістам сказала Ольга Червакова в кулуарах парламенту.

"Це здивувало медіаекспертів. І ми будемо звертатися до ЦВК і "Суспільного" по роз'яснення, що вони вкладають в цей специфічний райдер", - зазначила вона.

Червакова також підкреслила, що згідно із законом дебатами вважаються тільки зустріч кандидатів у студії "Суспільного".

"При цьому дискусія кандидатів на стадіоні вже вважається передвиборчою агітацією, яка має оплачуватися з фондів кандидатів. І Зеленський знав про це, коли пропонував провести дебати на стадіоні", - сказала Червакова.

"До того ж, ми не знаємо, чи з'явиться на цих дебатах хтось із кандидатів. Він сказав, що потрібно йти на стадіон. Порошенко йому сказав:"Стадіон так стадіон", а потім почалися торги за дату. Дійсно, відповідно до закону, дебати мають відбутися 19 числа на "Суспільному" мовнику, а це значить, що "стадіон так стадіон" має відбудуться в іншу дату. Порошенко запропонував 14 квітня. І мені здається ця пропозиція нормальною, бо це останні вихідні перед другим туром", - зазначила Червакова.

Також вона підкреслила труднощі гарантування безпеки людей під час дебатів на Олімпійському.

Зазначимо, 8 квітня голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявив, що оцінює проведення дебатів між кандидатами в президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський" у 6 млн гривень. Аласанія зазначив, що в разі визнання дебатів політичною агітацією, кандидати змушені будуть платити телеканалам за їхнє поширення, що він не включив в цю суму.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики