Цензор.НЕТ

11.04.19 13:08

Правоохоронці продовжують фіксувати підкуп виборців, - Аваков

Правоохоронці продовжують фіксувати і припиняти роздачу грошей для голосування за одного з кандидатів на пост президента України.

Правоохоронці продовжують фіксувати підкуп виборців, - Аваков

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це сказав глава МВС Арсен Аваков журналістам у кулуарах Київського безпекового форуму 11 квітня.

"Продовжуємо фіксувати роздачу грошей, "сітки". Ми їх припиняємо, думаю, що успішно. Наприклад, учора це було в Чернігівській області. На Київщині тривають, у Василькові, слідчі дії. Я думаю, що там до другого туру справа дійде до оголошення підозри винним", - сказав Аваков.

Він відмовився уточнювати, про кого саме з кандидатів ідеться: "Я не буду називати кандидата, але я думаю, що ви і так прекрасно це побачите в інформаційних повідомленнях".

За його словами, сили правоохоронців зосереджені на тому, щоб забезпечити проведення другого туру президентських виборів у рамках закону.

"Є організаційні ризики, пов'язані з переформуванням комісій. Сподіваюся, що за цими організаційними ризиками ЦВК і ми відпрацюємо", - зазначив він.

Глава МВС уточнив, що спецгрупи Національної поліції будуть спрямовані на окремі виборчі дільниці.

"Там, де спостерігачі зафіксували аномальну явку, аномальне голосування за одного з кандидатів, ми направляємо спецгрупи Національної поліції для того, щоб ці дільниці були під великим контролем", - розповів Аваков.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики