Цензор.НЕТ

11.04.19 14:13

Штаби Зеленського і Порошенка поки не досягли компромісу щодо дебатів

Штаби кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка не змогли домовитися щодо дати і місця проведення дебатів.

Штаби Зеленського і Порошенка поки не досягли компромісу щодо дебатів

Про це "Українським Новинам" повідомив представник штабу Зеленського, передає Цензор.НЕТ.

"Наскільки я поінформований, то до компромісу не прийшли. Вони (представники Порошенка) наполягають на проведенні дебатів 14 квітня, ми ж на тій (даті), яка передбачена законом", - сказав співрозмовник.

За його словами, представники Порошенка намагаються використовувати цю ситуацію у своїх інтересах, заявляючи, що Зеленський таким чином відмовляється від дебатів 14 квітня.

Джерело повідомило, що поки незрозуміло, як ситуація буде розвиватися далі.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики