Цензор.НЕТ

11.04.19 15:34

Імміграційна служба США скасувала в'їзну візу "директору Одеси" Галантернику

Володимир Галантерник контролює більшість фінансових потоків і адміністративних процедур в Одесі і значною мірою - в Одеській області.

Імміграційна служба США скасувала в'їзну візу "директору Одеси" Галантернику

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Америка нас не залишить. За даними джерел "Цензор.НЕТ", імміграційна служба США скасувала в'їзну візу Володимиру Галантернику - "директору Одеси", одному з ватажків кримінального угруповання "Ангела" у владі. Галантерник контролює більшість фінансових потоків і адміністративних процедур в Одесі і значною мірою - в Одеській області", - повідомив головний редактор Цензор.НЕТ.

"По суті, Галантерник очолює "бек-офіс" мера Одеси Геннадія Труханова, і є найбільш впливовим у регіоні політиком і найбагатшою людиною. При цьому Галантерник цілковито не публічний, вся його сім'я проживає в Лондоні", - зазначив Бутусов.

Нагадаємо, Володимира Галантерника за свій вплив в Одесі часто в ЗМІ величають "смотрящим" за Одесою. 13 березня одеський проукраїнський активіст Михайло Кузаконь, який передав керівникам ГПУ, СБУ, МВС та Національної поліції повідомлення про злочини ОЗУ Галантерника, зокрема про напади і замахи на українських активістів, заявив, що проросійське організоване злочинне угруповання Володимира Галантерника готує в Одесі нову "русскую весну" і фактично створило "Одеську кримінальну республіку".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики