Цензор.НЕТ

11.04.19 15:50

Важливим пріоритетом є подальший розвиток ракетного щита нашої країни, - Турчинов. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Наш пріоритет - високоточна, насамперед ракетна зброя.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у своєму виступі на 12-му Київському Безпековому Форумі, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБОУ.

Важливим пріоритетом є подальший розвиток ракетного щита нашої країни, - Турчинов 01

"Нарощування ракетного потенціалу нашої країни є актуальним питанням в умовах руйнації Російською Федерацією Договору про ракети середньої і меншої дальності, - сказав він. - Руйнація цього Договору є потужним поштовхом для виведення гонки озброєнь на новий рівень. Але насамперед це означає, що ракети меншої і середньої дальності загрожують, у першу чергу, саме нашій країні".


Важливим пріоритетом є подальший розвиток ракетного щита нашої країни, - Турчинов 02

Важливим пріоритетом є подальший розвиток ракетного щита нашої країни, - Турчинов 03

У цьому контексті Секретар РНБО України підкреслив, що одночасний сумарний ракетний залп з боку РФ для завдання прямого удару по Україні сьогодні становить 364 ракети комплексів "Іскандер", "Калібр" тощо.

"Це виклик для нас, і наше завдання - протидіяти небезпеці", - наголосив Турчинов. "Тому важливим пріоритетом є подальший розвиток ракетного щита нашої країни, створення нових ракетних систем", - заявив він, поінформувавши, що успішні випробування крилатих ракет та сучасних ракетних комплексів минулого тижня "значно зміцнили наш оборонний потенціал та здатність надійно захистити Азовське і Чорноморське узбережжя України".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики