Цензор.НЕТ

11.04.19 16:02

В Україні почав працювати Антикорупційний суд: 38 суддів склали присягу. ВIДЕО+ПЕРЕЛІК

Президент України Петро Порошенко підписав укази про призначення 38 суддів Вищого антикорупційного суду України (ВАКС).

Про це Порошенко написав на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Довгоочікувана для України подія – запуск Вищого антикорупційного суду України. Ми 3 роки до цього йшли. До конкурсних процедур залучили висококваліфікованих міжнародних експертів – колишніх суддів та прокурорів з Великої Британії, Канади, Данії, Литви, Македонії. І особисто для мене цей конкурс став справжнім проривом. І сьогодні 38 нових суддів приступають до виконання обов’язків у новому суді. У них є важелі та інструменти, щоб бути успішними, – судовою реформою їм надана незалежність від законодавчої та виконавчої гілок влади, і від Президента також. Дякую кожному, хто повірив у реформу і цей суд, і почав писати нову історію та будувати нову систему, керуючись європейськими стандартами та цінностями", - заявив Порошенко.

Після виступу Порошенка заступник голови АП Олексій Філатов зачитав Указ Президента про призначення суддів Вищого антикорупційного суду.

Потім переможець конкурсу Сергій Боднар зачитав текст присяги судді. Решта переможців конкурсу у ВАКС зачитали текст присяги слідом за ним.

Відповідно до указу президента на посаду суддів Вищого антикорупційного суду призначені: Олена Танасевич, Ігор Строгий, Віктор Маслов, Леся Федорак, Оксана Олійник, Тетяна Гавриленко, Андрій Біцюк, Олег Коліуш, Віталій Дубас, Віталій Крикливий, Ярослав Шкодін, Олег Федоров, Володимир Воронько, Віктор Ногачевський, Олексій Кравчук, Наталія Мовчан, Олег Ткаченко, Катерина Широка, Тимур Хамзін, Євген Крук, Ольга Саландяк, Катерина Сікора, Віра Михайленко, Лариса Задорожна, Інна Білоус, Маркіян Галабала, Сергій Мойсак.

Суддями апеляційної палати Антикорупційного суду стали: Сергій Боднар, Валерія Чорна, Інна Калугіна, Віктор Панкулич, Андрій Никифоров, Даніїла Чорненька, Дмитро Михайленко, Володимир Цикало, Ігор Панаїд, Микола Глотов, Олександр Семенніков, Віталій Марчак.

В Україні почав працювати Антикорупційний суд: 38 суддів склали присягу 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики