Цензор.НЕТ

11.04.19 16:16

Зеленський "якісно" готується до дебатів і йде на них 19 квітня на стадіон, - Разумков

Дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка повинні проходити на НСК "Олімпійський" 19 квітня.

Зеленський "якісно" готується до дебатів і йде на них 19 квітня на стадіон, - Разумков

Про це заявив спікер виборчого штабу Зеленського Дмитро Разумков, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "BBC Україна".

За його словами, дебати заплановано на останню п'ятницю перед днем ​​тиші - 19 квітня, як це передбачено законодавством.

"Позиція Зеленського була озвучена - ми готові до дебатів і йдемо на них. Вони відбудуться на стадіоні", - поінформував Разумков, додавши, що Зеленський "якісно" готується до них.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики