Цензор.НЕТ

11.04.19 22:28

На Рівненщині податківці ліквідували схему розмитнення євроблях за фальшивими документами

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області спільно з працівниками управління захисту економіки в Рівненській області департаменту захисту економіки Національної поліції України ліквідували схему розмитнення за підробленими документами автомобілів, ввезених з-за кордону.

На Рівненщині податківці ліквідували схему розмитнення євроблях за фальшивими документами

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

В рамках проведення операцій "Рубіж" і "Мережа" були встановлені дві місцеві компанії, які надавали громадянам України послуги зі зняття з обліку за кордоном транспортних засобів, їхнього розмитнення і постановки на облік у сервісних центрах МВС України.

При цьому для проведення митних формальностей надавалися первинні документи (рішення про зняття з обліку транспортного засобу в Польській і Литовській республіках), в яких зазначалося, що транспортні засоби, які розмитнюються, зняті з обліку в реєстраційних органах відповідних іноземних держав. Згадані рішення засвідчували відбитками печаток і підписами. Однак, згідно з відкритими сервісами Литви і Польщі, згадані транспортні засоби перебувають на обліку в реєстраційних органах цих країн, що свідчить про надання в українські митні органи фальшивих документів.

Пошук клієнтів зловмисники здійснювали через одну із соціальних мереж.

Крім того, встановлено, що в період з листопада 2018 року по січень 2019-го за фальшивими документами було розмитнено понад 200 транспортних засобів.

За вказаними фактами на підставі зібраних співробітниками податкової міліції матеріалів слідчими Нацполіції внесено в ЄРДР відомості про вчинення кримінального злочину за ч.1 ст.366 КК України.

На виконання постанови суду проведено обшуки в офісних приміщеннях підприємств-фігурантів, за результатами яких виявлено та вилучено 148,6 тис. грн. готівкою, фінансово-господарські документи, чорнові записи, незаповнені, але підписані і проштамповані бланки закордонних свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та інші докази протиправної діяльності.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики