Цензор.НЕТ

12.04.19 08:47

У ніч підрахунку голосів Росія намагалася втрутитися в роботу системи ЦВК, - Аваков

Після першого туру президентських виборів, у ніч підрахунку голосів, кіберполіція зафіксувала спроби втручання в системи ЦВК з боку Росії.

У ніч підрахунку голосів Росія намагалася втрутитися в роботу системи ЦВК, - Аваков

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час Київського безпекового форуму, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

"Ми дали нашим сусідам не так багато можливостей з технічного боку втручатися у виборчий процес. Водночас у ніч підрахунку голосів ми фіксували спроби втручання в нашу систему через кіберзагрози. Це були не масові атаки. Вони розвідували можливості наших систем. Але вони в нас надійні, тут можна подякувати колегам із Держспецзв’язку, СБУ і кіберполіції", - сказав Аваков.

Міністр зазначив, що ще однією спробою з боку Кремля дестабілізувати ситуацію в Україні була зустріч Бойка та Медведчука з російським прем’єром.

Водночас міністр підкреслив, що питання проведення чесних виборів - це питання національної безпеки. Якби процес був не прозорим або президент обраний не легітимно, люди б вийшли на протест.

"Тоді б почався перехідний хаос. Це б вчергове ослабило Україну. Тут би Росія точно втрутилася. Тому треба проводити вибори так, щоб Росія не могла зробити жодну свою провокацію", - зазначив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики