Цензор.НЕТ

11.04.19 22:43

Політично і психологічно нема різниці між кадрами, на яких Зеленського збиває вантажівка і кадрами, на яких Голобородько розстрілює ВР, - глава департаменту комунікації МВС Шевченко

Якби хтось із депутатів Верховної Ради заявив про загрозу своєму життю після кадрів, на яких Голобородько розстрілює уявний парламент, за цим фактом відкрили б провадження.

Політично і психологічно нема різниці між кадрами, на яких Зеленського збиває вантажівка і кадрами, на яких Голобородько розстрілює ВР, - глава департаменту комунікації МВС Шевченко

Про це написав у Facebook директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, інформує Цензор.НЕТ.

"Юридична різниця між вантажівкою, що давить Зеленського і Голобородьком, що розстрілює уявний парламент у тому, що на час публікації першого відео персонаж є політичним (громадським) діячем - кандидатом у Президенти, у другому ж відео на момент оприлюднення - жодний з його персонажів не був політичним чи громадським діячем", – написав Шевченко.

За його словами, якби хтось із депутатів ВР заявив після публікації відео розстрілу у фільмі "Слуга народу" про загрозу своєму життю - за цим фактом відкрили б кримінальне провадження.

"Політично ж і морально жодної різниці між вантажівкою, що давить Зеленського і розстрілом його персонажем Голобородьком уявної ВР, ніякої немає: обидва відео є ганебними, неприпустимими, сіють агресію і ненависть у суспільстві, які можуть перетворитися на вже реальне, а не удаване насилля", – вважає Шевченко.

"Ба більше, цей розстріл і призвів до вантажівки тепер", - наполягає глава департаменту комунікації МВС.

Політично і психологічно нема різниці між кадрами, на яких Зеленського збиває вантажівка і кадрами, на яких Голобородько розстрілює ВР, - глава департаменту комунікації МВС Шевченко 01

"МВС України засуджує всі подібні прояви агресії ї ненависті і до кандидатів у Президенти, і до парламентарів, і до звичайних громадян. Закликаємо всіх не вдаватися до таких відео і не розкручувати спіраль ненависті і агресії", - підсумував Шевченко.

Нагадаємо, 11 квітня головне слідче управління Національної поліції України відкрило кримінальне провадження за фактом розповсюдження відеоролика, за сюжетом якого кандидата в президенти України, шоумена Володимира Зеленського нібито збиває фура.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики