Цензор.НЕТ

11.04.19 22:53

Зеленський за останні 2 роки 13 разів літав у Женеву і Тель-Авів - міста проживання Коломойського, - "Схеми". ВIДЕО

Майже в кожній другій поїздці Зеленського супроводжував юрист Коломойського Андрій Богдан, який став зараз головним юридичним радником президентської кампанії Зеленського. Крім того, Зеленський неодноразово літав приватними літаками з бізнес-партнерами Коломойського Боголюбовим, Суркісами і Міндічем.

Зеленський за останні 2 роки 13 разів літав у Женеву і Тель-Авів - міста проживання Коломойського, - "Схеми". ВIДЕО

Упродовж двох останніх років Володимир Зеленський щонайменше одинадцять разів літав до Женеви, коли там жив олігарх Ігор Коломойський, а після переїзду олігарха в Ізраїль влітку 2018 Зеленський ще двічі злітав у Тель-Авів. Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми "Схеми: корупція в деталях", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

Так, у Женеву Зеленський літав у лютому, квітні, листопаді та грудні 2017 року, а потім у січні, в лютому (двічі), в березні, у квітні (двічі) і в червні 2018 року. У п'яти з цих поїздок Андрій Богдан летів разом із ним.

Зеленський за останні 2 роки 13 разів літав у Женеву і Тель-Авів - міста проживання Коломойського, - Схеми 01

Після переїзду Ігоря Коломойського до Ізраїлю наприкінці літа 2018 року, Зеленський ще двічі злітав у Тель-Авів, теж у супроводі Андрія Богдана - в листопаді і грудні 2018 року, причому під час грудневої поїздки до них також приєднався голова партії "Слуга народу" Іван Баканов.

Зеленський за останні 2 роки 13 разів літав у Женеву і Тель-Авів - міста проживання Коломойського, - Схеми 02

Також журналісти зазначають, що Зеленський упродовж цього часу неодноразово літав приватними літаками разом із бізнес-партнерами олігарха - Геннадієм Боголюбовим, братами Ігорем та Григорієм Суркісами, Тимуром Міндічем.

Зеленський за останні 2 роки 13 разів літав у Женеву і Тель-Авів - міста проживання Коломойського, - Схеми 03

Зеленський за останні 2 роки 13 разів літав у Женеву і Тель-Авів - міста проживання Коломойського, - Схеми 04

Олігарх Ігор Коломойський у телефонному коментарі "Схемам" спочатку повідомив, що Зеленський справді літав до нього на день народження до Женеви в лютому 2018 року. А на уточнення, чи була це їхня остання зустріч, олігарх додав: "Здається, так. Ви коли починаєте, ставите запитання, як слідчий, то я починаю смикатися. Ну, може, де і перетнувся, але чорт його зна. Ну так цілеспрямованих зустрічей якихось немає. Ну тим більше, ми ж розуміли, що вже почалася політична історія, тому всі ці зв'язки, які його компрометують, нам не потрібні", - повідомив Ігор Коломойський.

Сам Андрій Богдан відмовився говорити про причини відвідування Женеви і Тель-Авіва в компанії Зеленського, посилаючись на те, що це "його приватне життя".

Отримати пояснення Зеленського про причини частих перельотів у Тель-Авів і Женеву з юристом олігарха не вдалося - останніми днями він не з'являвся на публіці, на дзвінки журналістів не відповідав, а його штаб залишив без відповіді запит "Схем" із проханням про коментар.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики