Цензор.НЕТ

11.04.19 23:01

Порошенко в ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1 запросив Зеленського на дебати в прямому ефірі. ВIДЕО

Президент Петро Порошенко запросив кандидата в президенти шоумена Володимира Зеленського на дебати на телеканал 1+1 в четвер увечері.

Порошенко в ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1 запросив Зеленського на дебати в прямому ефірі. ВIДЕО

"Я, пане Володимире, з дозволу ведучої, запрошую вас на дебати сьогодні в цю студію", - сказав він в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" в четвер увечері, передає Цензор.НЕТ.

Після чого ведуча програми повідомила, що телеканал на даний момент дізнається у В.Зеленського чи зможе він приїхати в студію.

"Зеленський зараз прямує до Франції і бути фізично сьогодні тут не зможе", - сказала через деякий час ведуча програми Наталія Мосійчук.

Повне відео участі Петра Порошенка в програмі 1+1.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики