Цензор.НЕТ

11.04.19 23:39

"Володимир Олександрович чує лише себе", - Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко і кандидат у президенти Володимир Зеленський поговорили про дебати у прямому ефірі телеканалу 1+1.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ

У відповідь на пропозицію П.Порошенка прибути до студії телеканалу В.Зеленський включився в ефірі по телефону і повідомив, що перебуває у Франції, про що відомо діючому главі держави.

"Петро Олексійович прекрасно знає, що зараз я перебуваю в Парижі, у Франції, тому що його прекрасні автомобілі Служби безпеки України мене туди супроводжували, в аеропорт. У мене завтра (12 квітня) зустріч о 15:00 з президентом Франції. Тому пан Порошенко знає, що мене нема в Києві, і дуже дивно, що шановний кандидат в президенти Петро Олексійович мене запрошує в студію "1+1", - зазначив він.

В.Зеленський нагадав, що запросив П.Порошенко на дебати на 19 квітня на НСК "Олімпійський". "Він сказав "стадіон так стадіон" і прийняв ці умови. Я попросив, щоб мене називали Володимир Олександрович або Володимире, не "бидло", не "наркоман" і т.д. Але скажімо так, це трішечки триває, але нічого страшного, ми люди прості, можемо це прийняти. Тому я запрошую на дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський" з великою радістю", - підкреслив він.

У свою чергу П.Порошенко заявив, що він не цікавиться пересуваннями В.Зеленського. Після цього опоненти стали говорити одночасно і перебивати один одного.

Потім П.Порошенко зазначив, що в четвер команді В.Зеленського була "поставлена ​​позиція", що в останню неділю (14 квітня), коли "ще можна проводити дебати", він чекає В.Зеленського на НСК "Олімпійський".

У відповідь на це В.Зеленський заявив: "По-перше, нашій команді ніхто не буде ставити позицій. А зараз закінчив я - 19 числа на НСК "Олімпійський". Крапка, до побачення".

Після цього В.Зеленський поклав трубку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики