Цензор.НЕТ

12.04.19 09:53

За Порошенка мені соромно, а Зеленський зателефонував і розставив всі крапки над і, - гендиректор "1+1" Ткаченко

"Право на владу" упродовж усіх тижнів виборчої кампанії запрошувала Петра Порошенка в ефір програми, але він не відповідав. Вчора він увірвався в ефір, приватної кампанії, без запрошення, користуючись статусом глави держави, і не збирався йти, навіть незважаючи на ввічливі натяки ведучої зайняти крісло в студії. У зв'язку з цим і за минулі звинувачення на адресу "1+1" Порошенка очікує позов до суду.

За Порошенка мені соромно, а Зеленський зателефонував і розставив всі крапки над і, - гендиректор "1+1" Ткаченко

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав гендиректор групи "1+1 media", передає Цензор.НЕТ.

"Ось дав собі слово не писати більше в ФБ на тлі істерії навколо виборів. Але не вийшло. І все чому? Ефір - Право на Владу сьогодні. Все як звичайно - запрошені гості, не кандидати (!), Експерти, з різних сторін. І раптом за пару хвилин до ефіру, з'являється представник АП - В.Горковенко біля воріт студії. Починає світську бесіду з адміністратором. І тут без мигалок і охорони у двір держстудії Довженка під'їжджають дві машини і виходить сам - Президент. При чому не зовсім зрозуміло, в якому він тут статусі - кандидата або президента. Але, як розумієте, побачивши його і охоронців УДО - всі в шоці. Він каже - прийшов - на дебати. Тобто таки як би кандидат? Або ..? При цьому він точно знає, що його опонент - В.Зеленський в цей момент вже - в Парижі, в переддень завтрашньої зустрічі з президентом Франції - Е.Макроном. Оскільки - і СБУ, і МЗС все таки ще як би під контролем - президента :) Його впускають у студію. А шо робити? Статус президента ніхто не відміняв", - розповів він.

"Далі починається феєричне. Прокурор Кулик звинуватив президента у перешкоджанні слідству у справі Курченка. Президент в традиційній для себе манері - звинувачує Кулика в порушенні правил. Звільнений губернатор Одеської області - М.Степанов говорить про порушення під час виборчої кампанії, президент звинувачує Степанова, Саакашвілі і Палицю в тому, що він - президент! зробив неправильний вибір, і саме тричі на Одещині, і тому їх звільнив, але не сам, а руками Кабміну) і тут раптом - дзвонить в студію кандидат у президенти В.Зеленський - з Парижа. І розставляє крапки над над і. ... ви знали, що я в Парижі, чекаю вас 19-го квітня на стадіоні, а Порошенко - а я таки у "аптеки" - 14-го ... Кандидат Зеленський непохитний і каже, що готовий до діалогу саме з кандидатом Порошенком, а - останній - все ще намагається тиснути авторитетом президента і говорити про дебати згідно з його форматом. Діалог закінчився тим, що країна побачила, що якщо ти - кандидат, все-таки варто себе все-таки відповідно, а не як Людовик XIV ..."- додав Ткаченко.

"Право на владу" - упродовж усіх тижнів виборчої кампанії запрошувало П.Порошенка в ефір. У відповідь - мовчанка. Більше того - у відповідь заборона з боку людини стояв біля ось-ось студії -В.Горковенко - представникам президента приходити до нас у студію, а коли припекло він навіть начебто командував главою фракції БПП - Герасимовим летіти терміново з Маріуполя на ефір, щоб спровокувати конфлікт недопуску в студію, коли його вже не чекали. Знаєте, мені соромно за цього президента більше, ніж за Януковича. Не тільки тому, що за ПАПа я сам голосував і, як багато хто з нас допомагали стати йому на чолі держави, а за Януковича - ми цього не робили. А тому, що він двічі зрадив. Від Яника - нічого не ждали або хто чекав - іншого. А цей - від своїх обіцянок нової чесного життя - прийшов в результаті - не тільки до нових заробітків, використовуючи службове становище, але і до торгівлі цінностями, де плакати з Путіним - напереваги. Коли нас переконують два дні, що ми або з Порошенком, або - з ПТН-ПНХ? І які він же потім змінює, або роликами зі збитим машиною опонентом, істериками своїх прихильників про "Зрада", аналізами в придуманій Кличком громадській організації..."- констатував гендиректор "1+1".

"І це на тлі "бітія себе в груди", шо він не знав ні про Укроборнопом, Свинарчуків, Роттердам +, Конененка і корупцію. І що після першого туру - він прозрів і всіх почув! І навіть Антикорупційний суд, якому два роки пручався - сьогодні раптом - привітав. А ще це геніальне в інтерв'ю НВ "типу Україна - всього добилася, а читай - президент"? Ви, пане Президент, - думаєте, ми - лохи? Ні-і. І вашими істериками, що вибирають Головкома, - нас не купити. Вибирають - довіру. До Главкома. А довіри то якраз до вас - і немає. Є презирство і огида. А після того, як ви ганебно увірвалися до нас сьогодні в ефір, приватної кампанії, без запрошення, користуючись статусом глави держави і не збиралися йти, навіть незважаючи на ввічливі натяки ведучої зайняти крісло в студії, і знову багато говорили - і все мимо реальних фактів, mais - excusez moi, s "il vous plait, не інакше як на позов до суду від нас ви - не заробили. Чекайте - в понеділок. У тому числі і за минулі звинувачення на адресу 1 + 1. У країні, яка скине з себе вашу брехню, - це вже буде можливо. Пішов зворотний відлік - ще 9 днів залишилося ..."- резюмував Ткаченко.

За Порошенка мені соромно, а Зеленський зателефонував і розставив всі крапки над і, - гендиректор 1+1 Ткаченко 01
За Порошенка мені соромно, а Зеленський зателефонував і розставив всі крапки над і, - гендиректор 1+1 Ткаченко 02
За Порошенка мені соромно, а Зеленський зателефонував і розставив всі крапки над і, - гендиректор 1+1 Ткаченко 03

Нагадаємо, 11 квітня кандидати в президенти України Володимир Зеленський і Петро Порошенко обговорили в прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1 + 1" тему проведення передвиборчих дебатів, що супроводжувалося певною перепалкою між ними.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики