Цензор.НЕТ

12.04.19 10:19

МВС залучить багато поліції на дебати на НСК "Олімпійському", просять не брати зброї

Міністерство внутрішніх справ планує залучити безпрецедентну кількість правоохоронців і закликає охочих бути присутніми на дебатах не брати із собою зброї на дебати на НСК "Олімпійському", якщо вони відбудуться.

МВС залучить багато поліції на дебати на НСК "Олімпійському", просять не брати зброї

Про це в коментарі "Громадському" повідомив представник МВС Артем Шевченко, передає Цензор.НЕТ.

"Ми працюватимемо над забезпеченням правопорядку і безпеки загалом, а тим паче під час дебатів на "Олімпійському", якщо вони будуть у такому незвичному і доволі оригінальному і ризикованому форматі, що може бути вперше... МВС має бути готовим, ми готуємося незалежно від цього", - сказав Шевченко.

Він наголосив, що в поліції є багатий досвід роботи на цьому об'єкті, але оскільки подібний захід буде проводитися вперше, МВС залучить безпрецедентну кількість правоохоронців.

На запитання скільки працівників поліції буде залучено, Шевченко відповів, що наразі точну цифру назвати неможливо, адже невідомо, скільки людей прийде на стадіон: "Якщо справді дебати будуть на стадіоні, наш заклик: жодної зброї і жодних предметів, які можуть бути використанні як зброя для завдання шкоди будь-кому. Будуть дуже жорсткі, глибокі фільтраційні заходи під час заходу на стадіон, і не дивуйтеся великій кількості правоохоронців, які, можливо, будуть і в більшій кількості, ніж це було під час Ліги чемпіонів".

3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

11 квітня кандидати в президенти України Володимир Зеленський і Петро Порошенко обговорили в прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" тему проведення передвиборчих дебатів, що супроводжувалося певною перепалкою між ними.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики