Цензор.НЕТ

12.04.19 10:16

Поліція викликає на допит нардепа від БПП Березенка у справі про підкуп виборців

Чернігівський відділ поліції викликав для дачі свідчень 15 квітня нардепа від БПП Сергія Березенка у справі про підкуп виборців у його партофісі.

Поліція викликає на допит нардепа від БПП Березенка у справі про підкуп виборців

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", в одному з приміщень народного депутата в Чернігові співробітники поліції задокументували черговий факт підкупу виборців і зібрали неспростовні докази.

"Громадяни протягом виборчої кампанії неодноразово викликали поліцію для припинення злочинів саме в цьому офісі. Поліція зібрала достатньо неспростовних доказів здійснення підкупу виборців, тому 15 квітня викликає народного депутата, який має стосунок до цієї приймальні, до слідчого Чернігівського відділу поліції для дачі показань", - повідомляє поліція Чернігівської області.

Окремо в поліції зазначили, що участь в сумнівних схемах скуповування голосів згідно зі статтею 160 Кримінального кодексу України передбачає покарання як для скупників голосів, так і для тих, хто готовий свій голос продати. Першим загрожує до 7 років ув'язнення, другим - обмеження волі на строк до 2 років.

Імені викликається на допит нардепа в поліції не повідомили. За даними "Інтерфакс-Україна", йдеться про народного депутата від фракції "БПП" Сергія Березенка, який 26 липня 2015 переміг на довиборах до Верховної Ради України 8-го скликання на 205 одномандатному мажоритарному виборчому окрузі в Чернігові.

Про те, що в громадській приймальні Сергія Березенка відбувається підкуп виборців, в ефірі "UA: Чернігів" 11 квітня заявив керівник чернігівського штабу партії "Національний корпус" Олександр Тарнавський.

Він розповів, що представники "Нацкорпусу" повідомили правоохоронцям про такий факт, однак останні не відреагували, в зв'язку з чим активісти партії вирішили поїхати в приймальню нардепа самі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики