Цензор.НЕТ

12.04.19 16:10

Нормандський формат себе виправдав: його треба продовжити, - Меркель

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі в "нормандському форматі" (Україна, ФРН, Франція, РФ) себе виправдали і мають бути продовжені.

Нормандський формат себе виправдав: його треба продовжити, - Меркель

"Я вважаю, що цей формат себе виправдав ... у цих надзвичайно складних умовах, і я думаю, що його треба продовжити", - сказала вона на спільному брифінгу з президентом України Петром Порошенком у п'ятницю в Берліні, відповідаючи на запитання про те, чи буде продовжена робота в "нормандському форматі", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Федеральний канцлер також наголосила, що переговори Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі також мають бути продовжені, адже вони не виключають інших переговорних майданчиків.

"Що стосується комбінації з Тристоронньою контактною групою, то я вважаю, що нам необхідно працювати далі в цьому форматі. Але він не є форматом, що виключає інші ... що стосується "Нормандського формату" - ми тісно співпрацювали зі США, але цей формат у принципі себе виправдав", - зазначила А.Меркель.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики