Цензор.НЕТ

12.04.19 16:30

Незалежно від результату виборів Німеччина працюватиме на позитивний розвиток України, - Меркель

Німеччина розраховує, що другий тур президентських виборів в Україні відбудеться чесно і відкрито, заявила канцлер ФРН Ангела Меркель, додавши, що незалежно від того, хто стане наступним главою української держави, Берлін і надалі допомагатиме розвитку України.

Незалежно від результату виборів Німеччина працюватиме на позитивний розвиток України, - Меркель

"Ми хочемо і бажаємо чесних відкритих виборів, другого туру. Це те, що стосується президентських виборів", - сказала вона на спільному брифінгу з президентом України Петром Порошенком у Берліні в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому федеральний канцлер зазначила налаштованість Німеччини на надання допомоги в розвитку України незалежно від того, хто стане наступним українським президентом.

"Незалежно від результату виборів я хочу сказати, що ми працюватимемо на позитивний розвиток України", - запевнила А.Меркель.

Вона нагадала, що Німеччина завжди підтримувала Україну на шляху трансформацій фінансово, а також надавала підтримку в процесі проведення децентралізації.

Федеральний канцлер констатувала, що втілення демократичних змін, створення інституцій для боротьби з корупцією є складним процесом і Україна зробила багато, але "це не кінець шляху".

А.Меркель назвала великим кроком на шляху реалізації українських реформ те, що ОБСЄ визнала перший тур президентських виборів, що пройшов в Україні, чесним і прозорим, додавши, що до зауважень, які були висловлені, треба поставитися серйозно.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики