Цензор.НЕТ

12.04.19 16:20

Людям буде цікавіше на дебатах послухати Зеленського. Про Порошенка говорять справи за попередні 5 років, - Кучма

На думку другого президента України Леоніда Кучми, під час дебатів людям буде цікавіше послухати кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського. Бо про роботу чинного глави держави Петра Порошенка, вважає Кучма, кажуть його справи за попередні 5 років.

Людям буде цікавіше на дебатах послухати Зеленського. Про Порошенка говорять справи за попередні 5 років, - Кучма

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це сказав Кучма журналістам 12 квітня в Дніпрі, відповідаючи на запитання про дебати кандидатів у президенти України.

"Ця справа (проведення дебатів - Ред.) кандидатів у президенти, тому що вони приймають рішення - бути чи не бути дебатам. Для мене особисто - підкреслюю, особисто - вони не мають ніякого значення. Я знаю, що зроблено за 5 попередніх років", - сказав Кучма.

За його словами, під час виборчої кампанії в першому турі президентських виборів "ми все бачили і все чули".

Разом з тим, Кучма зазначив, що людям цікаво послухати кандидата в президенти України, шоумена Володимира Зеленського, щоб зрозуміти, що він за особистість.

"Послухати Зеленського, звичайно, цікаво з цієї точки зору. Тому я думаю, що дебати відбудуться. Але люди, передовсім будуть слухати другого кандидата - Володимира Зеленського, їх усіх, як я розумію, цікавить його особистість", - пояснив другий президент України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики