Цензор.НЕТ

12.04.19 20:36

Дебати із Зеленським не відбудуться з імовірністю 80%, - штаб Порошенка

Така висока ймовірність того, що дебати не відбудуться, пов'язана з тим, що кандидат Володимир Зеленський "всіляко їх уникає".

Дебати із Зеленським не відбудуться з імовірністю 80%, - штаб Порошенка

Про це в ефірі телеканалу 112 Україна сказав спікер штабу Олег Медведєв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент".

"Я вважаю, що на 80% дебати не відбудуться, тому що один із кандидатів, пан Зеленський, всіляко їх уникає", - заявив Медведєв.

При цьому він назвав імовірність перемоги Зеленського на виборах досить високою.

Водночас Медведєв обурений тим, що Зеленський не спілкується з виборцями і ЗМІ і не виявляє свою позицію з ключових питань.

Нагадаємо, 7 квітня, Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати першого туру виборів президента України, який відбувся 31 березня.

Перше місце посів Володимир Зеленський, за нього проголосував 5 714 034 українців (30,24%). Друге місце у чинного глави держави Петра Порошенка, за нього віддали голоси 3 014 609 громадян (15,95%).

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

При цьому 12 квітня в адміністрації НСК "Олімпійський" заявили, що отримали на 19 квітня заявки на проведення дебатів від штабів обох кандидатів - і Зеленського, і Порошенка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики