Цензор.НЕТ

13.04.19 09:11

Штаби обох кандидатів узгодили формат дебатів на НСК "Олімпійський", - заступник гендиректора комплексу

На НСК "Олімпійський" відбулася зустріч представників виборчих штабів кандидата в президенти Володимира Зеленського та чинного президента України Петра Порошенка.

Штаби обох кандидатів узгодили формат дебатів на НСК "Олімпійський", - заступник гендиректора комплексу

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив заступник гендиректора комплексу Віктор Анісімов, повідомляє "112 Україна".

"Ми дуже раді, що організували зустріч представників кандидатів обох штабів на "Олімпійському", що відбувся плідний діалог. Ми виробили на сьогоднішній день формат заходів, які відбудуться  і будуть проводитися кожним з кандидатів. Формати трохи відрізняються один від одного. Подробиці я розповісти не можу. З одного боку, є певна комерційна таємниця, з іншого боку, це пов'язано з певними заходами безпеки, бо заходи відбуватимуться за участю глави держави і кандидата на пост президента України", - заявив він.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

При цьому 12 квітня в адміністрації НСК "Олімпійський" заявили, що отримали на 19 квітня заявки на проведення дебатів від штабів обох кандидатів - і Зеленського, і Порошенка

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики