Цензор.НЕТ

13.04.19 13:44

У правлячій партії Німеччини закликали Зеленського "викласти карти на стіл" - відкрито розповісти про майбутню зовнішню політику

Заступник глави фракції Християнсько-демократичний союз (ХДС) в німецькому бундестазі Йоганн Вадепуль закликав Володимира Зеленського "викласти карти на стіл" - розповісти, куди він планує вести Україну в разі перемоги на виборах президента.

У правлячій партії Німеччини закликали Зеленського "викласти карти на стіл" - відкрито розповісти про майбутню зовнішню політику

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Громадське ТВ.

"Останні роки Німеччина безперервно підтримувала Україну, тому в Берліні мають право знати, що буде в майбутньому", — сказав Вадепуль.

За його словами, Зеленський залишається "чистим аркушем", тому незрозуміло, чи продовжить він у разі перемоги проєвропейський курс України.

Депутат наголосив, що Німеччина очікує від переможця українських виборів продовження реформ, насамперед, у сфері правової держави, боротьби з корупцією, а також реформ, направлених на збільшення прозорості роботи державного апарату.

Це вже не перший подібний заклик до Зеленського від німецької влади. Так, глава об’єднання ХДС і Християнсько-соціального союзу закликав кандидата до голосування у другому турі конкретно вказати, за що він виступає та яка команда політиків буде його підтримувати.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики