Цензор.НЕТ

13.04.19 13:48

Всі спроби зупинити рух у ЄС і НАТО є антиконституційними, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко наголошує, що намагання зупинити або припинити рух України до членства в Європейському Союзі та НАТО буде порушенням Конституції України. Глава держави наголошує, що євроінтеграційний рух нашої держави закріплений в Основному законі і є обов’язковим до виконання на всіх рівнях влади.

Всі спроби зупинити рух у ЄС і НАТО є антиконституційними, - Порошенко

"Якщо зараз зупинити процес, то, по-перше – це буде неконституційно. Тому, що в Конституції закріплена наша європейська та євроатлантична інтеграція України. І ніхто, жодна посадова особа, не має права порушувати Конституцію і зупиняти цей процес", - підкреслив Президент в інтерв’ю журналістам під час робочого візиту до Франції, передає Цензор.НЕТ, із посиланням на прес-службу Глави держави.

Петро Порошенко підкреслив, що зробить все від нього залежне, щоб продовжити європейський шлях України. "За це заплачена велика ціна. І щоб ті жертви, які заплатив український народ, були не марні", - зазначив він.

Відповідаючи на питання журналістів відносно побоювань західних лідерів щодо можливої зміни курсу України, Глава держави зазначив, що існують певні занепокоєння у разі зміни курсу України і не лише на рівні європейських лідерів.

"Якщо Україна сама зупиниться і буде ставити питання розвитку нашої європейської та євроатлантичної інтеграції в залежності від того, що скаже Кремль, або якимось чином ми затягнемо через проведення з будь-яких підстав, в тому числі і референдуму. Я вважаю, що це шлях на манівці", - зазначив Петро Порошенко.

"Референдум буде проведений тоді, коли будуть відкриті ворота Європейського Союзу і Україна делегуватиме частину своїх суверенних повноважень ЄС. Так як це робила кожна країна, яка претендувала на те, щоб стати членом Євросоюзу", - наголосив Глава держави

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики