Цензор.НЕТ

13.04.19 09:27

Голосування на спецдільницях у зоні ООС не відображає результат в армії, - сержант резерву Брест

У зоні проведення операції Об'єднаних сил на організованих спецдільницях голосували не тільки бійці ЗСУ.

Голосування на спецдільницях у зоні ООС не відображає результат в армії, - сержант резерву Брест

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" розповів сержант оперативного резерву ЗСУ, письменник Мартін Брест.

"На деяких голосувало і місцеве населення, тому що в них не було можливості зареєструватися і проголосувати в іншому місці. І після того, як відбувається голосування – ми бачимо якісь результати. Це не результати в  армії. Це результати в силах (ООС – Ред.), армії, плюс серед місцевих. Оце і є загальна картина. Сама армія проголосувала по-іншому", – пояснює сержант.

Він зазначив, що армія неоднорідна, але там однак зберігається високий відсоток патріотичних і активних людей. Також на вибір військовослужбовців також вплинула і ситуація з командуванням на рівні рот і батальйонів.

"Мобілізація минула, хлопці служать на контракті. А там догана, службова невідповідність – мінус по грошах. І на цьому велика частина офіцерів "упіймали корону". І те, як вони зазвичай дозволяють собі поводитися з особовим складом – це ні в які рамки не лізе. А солдат не може вибрати собі ротного, не може вибрати комбата. І йому кажуть "от Президент Порошенко, і саме він поставив тобі командира бригади, батальйону", а йому не подобається", – прокоментував сержант.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики