Цензор.НЕТ

13.04.19 12:01

Порошенко відвідає завтра НСК "Олімпійський", - Адміністрація Президента

В АП анонсували відвідування Петром Порошенком НСК "Олімпійський" в неділю, 14 квітня.

Порошенко відвідає завтра НСК "Олімпійський", - Адміністрація Президента

На офіційному сайті глави держави розміщена інформація для журналістів для акредитації, повідомляє Цензор.НЕТ.

Так зазначено, що президент відвідає НСК "Олімпійський" 14 квітня о 14:00. Вхід для акредитованих журналістів із 13:00 за паспортами і редакційними посвідченнями.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

При цьому 12 квітня в адміністрації НСК "Олімпійський" заявили, що отримали на 19 квітня заявки на проведення дебатів від штабів обох кандидатів - і Зеленського, і Порошенка

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики