Цензор.НЕТ

13.04.19 15:05

Команда Зеленського не взяла участь у теледебатах, пославшись на "непереборні обставини"

Представники штабу Зеленського не з'явилися на дебати команд кандидатів у президенти на каналі "Еспрессо ТВ" увечері 12 квітня. Причиною стали "непереборні обставини".

Команда Зеленського не взяла участь у теледебатах, пославшись на "непереборні обставини"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій, запрошений на дебати в ролі експерта.

За його словами, ведучий дебатів Єгор Чечеринда пояснив, що станом на вечір 11 квітня участь у дебатах від команди Зеленського підтверджував Руслан Стефанчук, відповідальний за ідеологічні аспекти у Зе-штабі. Увечері у четвер їхня сторона повідомила каналу про заміну Стефанчука на "молодого активіста" Святослава Юраша. Однак за 40 хвилин до ефіру стало відомо, що Юраш також не прийде. При цьому іншого спікера штаб Зеленського не запропонував.

Ведучий констатував, що команда Зеленського таким чином поламала сценарій програми, підготовлений для прайм-тайму вечора п’ятниці.

"Я особисто дзвонив у команду Зе, і там вибачалися, пояснили, що у них такі непереборні обставини і що вони прийдуть наступного разу", – сказав Чечеринда.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики