Цензор.НЕТ

13.04.19 16:36

"1+1" покаже в "день тиші" фільм і шоу з участю Зеленського

20 квітня, за день до другого туру голосування на виборах президента України, телеканал "1+1" покаже шоу та фільм з участю кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

"1+1" покаже в "день тиші" фільм і шоу з участю Зеленського

Програму передач на 20 квітня опубліковано на сайті каналу, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зокрема, випуски програми "Вечірній квартал" "1+1" має намір показати двічі. У програмі також зазначено фільм "Я, ти, він, вона". У ньому Володимир Зеленський зіграв одну з головних ролей.

Також в ефір вийдуть передачі "Розсміши коміка" і "Чистоnews". Зеленський не бере участі в цих шоу, але вони зроблені його студією "Квартал 95".

1+1 покаже в день тиші фільм і шоу з участю Зеленського 01

Отже, 5 із 9 ефірів, запланованих на телеканалі зранку і до опівночі "дня тиші", передбачають участь Володимира Зеленського або зняті його студією.

Нагадаємо, 30 березня, в "день тиші" перед першим туром виборів президента України, "1+1" показував проекти "95 кварталу" та документальний фільм "Рейган", де Зеленський озвучував 40-го президента США Рональда Рейгана, який до кар'єри політика був актором.

У відповідь на критику група "1+1 медіа" тоді заявила, що "не порушує законодавство, показуючи пана Зеленського як актора, так само, як і канали групи "1+1 медіа" або інші канали можуть транслювати події з участю президента під час виконання обов'язків глави держави, наприклад міжнародних зустрічей".

Відповідно до частини 2 статті 57 закону "Про вибори президента України", передвиборча агітація закінчується о 24:00 останньої п'ятниці перед днем виборів.

За офіційними результатами першого туру виборів президента України, за Володимира Зеленського проголосували 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка - 15,95% виборців. Другий тур відбудеться 21 квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики