Цензор.НЕТ

13.04.19 17:28

Порошенко запросив Зеленського на дебати завтра на НСК "Олімпійський": "Повертайтеся, прилітайте і поговоріть нарешті з людьми". ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко записав звернення до свого суперника у другому турі Володимира Зеленського.

Відеозвернення опубліковано на сторінці Порошенка у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Володимире Олександровичу, спілкування з мільйонами українців важливіше, ніж вихідні в Парижі. І не ховайтеся від людей. Не тікайте від преси. Не бійтеся опонента. Не кидайте слухавку. Повертайтеся, прилітайте і поговоріть нарешті з людьми. До зустрічі в неділю на стадіоні", - сказав Порошенко.

 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав Президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК "Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики