Цензор.НЕТ

13.04.19 20:43

Провести сьогодні демократичні вибори на окупованій території Донбасу просто неможливо, - Разумков

На непідконтрольних Києву територіях Донбасу демократичний виборчий процес наразі провести неможливо.

Провести сьогодні демократичні вибори на окупованій території Донбасу просто неможливо, - Разумков

Про це заявив спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського Дмитро Разумков, виступаючи на третьому форумі українських лібералів "Люди важливі" в суботу в Києві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Що стосується війни на сході та Мінських угод, дійсно, "Мінськ" - не ідеальний, з ним багато питань, і протягом багатьох місяців це питання буксує, але, на жаль, ніхто не може запропонувати альтернативи. До Мінського процесу прив'язані всі ці санкції, які наразі діють щодо Російської Федерації. І змінити весь цей процес буде дуже важко", - сказав він.

Разумков зазначив, що попри недосконалість Мінський процес цілком прийнятний. "Інше питання, що Росія все, як завжди, намагається перевернути з ніг на голову і піти у зворотному порядку, спочатку провівши вибори. Це можна назвати як завгодно, але провести сьогодні демократичний процес на окупованій території просто неможливо", - заявив спікер штабу Зеленського.

Тому, за його словами, єдиним шляхом вирішення конфлікту на Донбасі є спільні дії України та міжнародних партнерів, зокрема дипломатичний шлях.

Разумков також заявив, що повернення окупованих територій Донбасу і Криму має відбуватися винятково на умовах України.

Що стосується європейської та євроатлантичної інтеграції України, то, за словами представника штабу Зеленського, "цивілізаційний вибір країни було зроблено давно". "Його (вибір. - Ред.) було підтверджено у 2014 році загибеллю людей на Майдані під час Революції Гідності, його підтверджено тим, що українська армія відстоює наш суверенітет на сході країни. Але це ще важкий шлях, який нам належить пройти", - сказав Разумков.

"Якщо ми говоримо про інтеграцію до Північноатлантичного альянсу, то це справді важливо і, на жаль чи на щастя, іншої альтернативи руху України в цьому напрямку немає", - додав він.

Водночас Разумков закликав політиків не спекулювати на цьому питанні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики