Цензор.НЕТ

14.04.19 09:01

"Мені стільки разів ця людина казала, що я маріонетка і наркоман, що у мене немає поваги", - Зеленський про розмову з Порошенком в ефірі 1+1. ВIДЕО

Володимир Зеленський в ефірі на телеканалі 1+1 відповів Петру Порошенку "як вважав за потрібне".

Про це говорить кандидат у президенти у другій частині інтерв'ю, що опубліковано на youtube-каналі Новини України, передає Цензор.НЕТ.

"Мені не подобається, коли мене ображають. Поки я ще не президент, можу собі дозволити: бути собою все-таки до кінця. І я вважаю, що за ці п'ять хвилин пан Порошенко зробив все ... Тут вже інша справа, як ставиться до цього суспільство. Для кого-то він зробив все, для того, щоб наша країна не розвивалася. Хтось - у нього є свої прихильники - вважає, що він зробив все, що міг для України. Я не беруся оцінювати його дії, я люблю взагалі розмовляти завжди на рівних. Тому коли я стану президентом, якщо народ України мене підтримає, і ви б зі мною розмовляти, якби я був неправий, я б ніколи б не ставився зверхньо, ​​бо я - президент. Або, знаєте, я вже дуже багато років досить відома людина. Але я завжди фотографуюся з людьми, завжди спілкуюся, завжди чую, говорю про свої недоліки, нікому не грублю", - заявив Зеленський.

Політик підкреслив, що його досить важко вивести з себе.

"Мені стільки разів ця людина казала, що я маріонетка і наркоман, що у мене немає поваги. У мене є повага до інституту президентства, бо це народно обраний президент, але на моральному рівні, чисто людському, я вважаю, що він просто ображає . Всередині нашої компанії, студії "Квартал 95", всі знають, що у мене достатньо серйозна витримка. Я пробачаю по-людськи будь-яку людину. Не те, щоб я такий зверхній: я когось прощаю. Мене можна кілька разів образити. Але у мене більше немає щік, я підставив ліву, я підставив праву. Але я жива людина. Зі мною так розмовляють. Я відповів так, як зміг, так як вважав за потрібне", - пояснив кандидат у президенти.

Нагадаємо, 11 квітня саме відсутністю в країні Володимир Зеленський пояснив неможливість прибути до студії каналу "1+1" для дискусії з Петром Порошенком. Замість особистої зустрічі суперники в прямому ефірі поговорили  телефоном.

Це було перше публічне спілкування Зеленського і Порошенко за весь час виборчої кампанії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики