Цензор.НЕТ

14.04.19 14:38

Порошенко: Якщо Зеленський боїться, ми чекатимемо і запрошуватимемо його на зустріч. Країна має знати, кого вибирає. ФОТО

Опонент президента Порошенка, кандидат у президенти Володимир Зеленський поки не прибув на стадіон, щоб дебатувати з ним.

Порошенко: Якщо Зеленський боїться, ми чекатимемо і запрошуватимемо його на зустріч. Країна має знати, кого вибирає. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я дуже сподіваюся, що тут буде пан Зеленський ... Я дуже сподіваюся, що якщо він прийде, якщо для нього Україна понад усе, десятки українців зможуть почути відповіді на складні питання", - сказав Порошенко, виступаючи зі сцени перед НСК "Олімпійський".

"А якщо він знову буде ховатися від людей, якщо він знову боїться, ми будемо запрошувати його щодня на кожен ефір, щоб вся країна побачила, кого їм вибирати на наступні 5 років", - додав Порошенко

Уже в приміщенні стадіону, в залі для дебатів, Порошенко сказав, що чекає Зеленського до 15:00 і у нього є достатньо часу, щоб приїхати на НСК "Олімпійський". "40-45 хвилин має вистачити", - сказав президент.

3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав Президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК "Олімпійський".

10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики