Цензор.НЕТ

14.04.19 19:37

Відбувся агітаційний мітинг Порошенка під стадіоном, ми в такому участі не беремо, - спікер штабу Зеленського Разумков

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський чекає чинного Президента Петра Порошенка на передвиборчі дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський", а в неділю під стадіоном відбувався агітаційний мітинг.

Відбувся агітаційний мітинг Порошенка під стадіоном, ми в такому участі не беремо, - спікер штабу Зеленського Разумков

Таку заяву зробив спікер штабу Зеленського з питань перебігу виборчої кампанії Дмитро Разумков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Було озвучено, що ми чекаємо Петра Олексійовича 19 квітня о 19:00 на "Олімпійському". Будемо сподіватися, що у нього все-таки буде можливість туди прийти. Якщо ні, то нам здається, що просто Петро Олексійович хоче реально уникнути цих дебатів. Те, що там сьогодні не буде Зеленського, було відомо заздалегідь. І це чомусь було бажання Порошенка, щоб туди сьогодні прийти. Він зробив те, що хотів. Але дебати сьогодні не мали відбуватися", - сказав він.

Разумков зауважив, що йдеться про те, щоб проводити дебати саме безпосередньо на стадіоні, щоб громадяни України могли не лише дивитися і слухати дебати по телевізору, але і були присутніми на них.

"Сьогодні ж відбувся агітаційний мітинг Петра Олексійовича під стадіоном. Ми не беремо участі в агітаційних мітингах поки ще чинного гаранта Конституції", - підкреслив він.

Спікер штабу також зазначив, що закон не передбачає проведення дебатів у будівлі або в кімнаті на Суспільному телебаченні, як написано в постанові ЦВК України.

"Це вже адресація до постанови ЦВК, але, попри всю мою повагу, закон стоїть вище такої постанови. У законі ніде не прописано, що дебати мають відбуватися в студії "Суспільного" за такою-то адресою. Це вільне трактування закону, як це часто буває у представників чинних політичних еліт. Коли вигідно, закон намагаються підлаштувати відповідно до своїх потреб", - пояснив Разумков.

Нагадаємо, сьогодні на НСК "Олімпійський" відбувся масовий захід, який штаб кандидата в президенти Петра Порошенка називає передвиборчими дебатами, а штаб Володимира Зеленського - мітингом. Як він відбувався, можна побачити тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики