Цензор.НЕТ

14.04.19 20:09

Порошенко закликає Зеленського визначитися з політичною позицією: "Намагатися пересидіти - це нечесно щодо виборців". ВIДЕО

Петро Порошенко впевнений, що Володимир Зеленський обдурює виборців, не фіксуючи єдину позицію щодо зовнішньополітичного напрямку розвитку держави, внутрішньої та економічної політики.

Про це чинний Президент Петро Порошенко написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Частина виборців Володимира Зеленського хоче повернення в СРСР. Мені з ними ідеологічно не по дорозі. Але я поважаю їхній вибір. Частина сподівається, що за мовчазною згодою вони підуть у ЄС і НАТО. Це означає обман виборців. Пане Володимире Зеленський, скажіть, будь ласка, ваше бачення: який зовнішньополітичний напрямок розвитку держави, яка внутрішня політика буде проводитися, яка економічна. І зафіксуйте свою позицію. А намагатися пересидіти - це нечесно щодо до виборців", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні на НСК "Олімпійський" відбувся масовий захід, який штаб кандидата в президенти Петра Порошенка називає передвиборчими дебатами, а штаб Володимира Зеленського - мітингом. Як він відбувався, можна побачити тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики