Цензор.НЕТ

14.04.19 21:56

Розпуск Верховної Ради можливий лише за законом і в інтересах суспільства, - спікер штабу Зеленського Разумков

Наразі рано говорити про можливий розпуск Верховної Ради після обрання нового глави держави, і такі рішення мають ухвалюватися суто за законом і в інтересах суспільства.

Розпуск Верховної Ради можливий лише за законом і в інтересах суспільства, - спікер штабу Зеленського Разумков

Про це сказав агентству "Інтерфакс-Україна" спікер штабу Володимира Зеленського з питань перебігу виборчої кампанії, експерт із загальнополітичних питань Дмитро Разумков, інформує Цензор.НЕТ.

"Зеленський, коли стане президентом, дотримуватиметься букви закону. Не буде вибудовувати закони під себе і намагатися ними маніпулювати, як сьогодні відбувається, а діятиме за законом. Насправді мені важко зараз це коментувати, бо Зеленський ще не президент", - заявив він.

Він сказав, що з цього питання є різні позиції у різних юристів і політичних сил, і підкреслив, що в таких питаннях потрібно виходити із законності прийняття таких рішень і політичної доцільності.

"Не лише з політичної доцільності, а потім намагатися під це поламати закон, як це роблять сьогодні, а рухатися суто за законом і в інтересах суспільства. І я думаю, зараз це рано обговорювати", - вважає Разумков.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики