Цензор.НЕТ

14.04.19 22:40

Обидва кандидати за законом 19 квітня зобов'язані бути на дебатах у студії Суспільного мовника, - Порошенко

Чинний Президент Петро Порошенко готовий прийти на дебати будь-якої дати, якщо це не порушуватиме законодавство.

Обидва кандидати за законом 19 квітня зобов'язані бути на дебатах у студії Суспільного мовника, - Порошенко

Про це Порошенко заявив в ефірі ТРК "Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Я готовий на будь-яку дату, яка відповідає законодавству України. Єдина дата, яка неможлива, - це 19 квітня, бо 19 числа о 20:00 обидва кандидати зобов'язані - не можуть або хочуть - а зобов'язані бути на дебатах у студії Суспільного мовника, і безкоштовно має бути роздано сигнал для всіх телеканалів України", - сказав він.

Порошенко "має намір виконати закон" і 19 квітня в зазначений час бути на "Суспільному", і Зеленський зобов'язаний зробити те ж саме.

За його словами, запрошення Зеленського на НСК "Олімпійський" для дебатів саме 14 квітня продиктовано тим, що "це остання неділя перед виборами", а інші дебати доведеться проводити в робочий день.

Також чинний Президент стверджує, що команда Зеленського на пропозицію прийти на стадіон 14 квітня не відповіла ні згодою, ні відмовою.

Нагадаємо, сьогодні на НСК "Олімпійський" відбувся масовий захід, який штаб кандидата в президенти Петра Порошенка називає передвиборчими дебатами, а штаб Володимира Зеленського - мітингом. Як він відбувався, можна побачити тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики