Цензор.НЕТ

15.04.19 08:28

Працюватимемо до жовтня, - Парубій про ВР після президентських виборів. ВIДЕО

Уряд України - Кабінет Міністрів і Верховна Рада - працюватиме над програмами підвищення соціальних стандартів і розвитку економіки незалежно від того, хто здобуде перемогу на виборах.

Про це заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій в інтерв'ю телеканалу "Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Парламент продовжить працювати, уряд продовжить працювати до кінця жовтня. У нас є чітко розроблений план розвитку економіки і підвищення соціальних стандартів для українців. І український парламент, і український уряд будуть над цією програмою працювати, незалежно від того, як відбудуться президентські вибори. І ніхто не зможе перешкодити парламенту провести цей пакет реформ", - заявив Парубій.

"Я знаю і розумію, якою буде співпраця з президентом, якщо буде обрано Петра Порошенка. І також я не знаю, якиою вона буде, якщо переможе Володимир Зеленський. Усе, що мені відомо, - це те, що він має секретний план щодо парламенту. Я не розумію, чому він секретний ... Я вже не кажу про те, що його літературний герой закінчив один з фільмів розстрілом парламенту. Не розумію, звідки такий імпульс? У нас уже були люди, які приходили з гранатами. І було доведено, що сценарій зайшов з іншої країни - з Росії. Тому для мене великий знак питання, якою буде співпраця з людиною, яка бачить відносини з парламентом таким чином, не як у цивілізованих країнах", - розповів Парубій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики