Цензор.НЕТ

15.04.19 10:58

Спершу потрібно провести аудит у Нацбанку, потім - кадрові рішення, - штаб Зеленського

Перш ніж ухвалювати рішення про кадрову політику в Національному банку, необхідно провести аудит реформ банківського сектору, вважають у штабі кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського.

Спершу потрібно провести аудит у Нацбанку, потім - кадрові рішення, - штаб Зеленського

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков під час форуму в Києві, 13 квітня.

"Якщо ми говоримо про Національний банк, спершу потрібно провести аудит того, що було зроблено, і тих реформ - чи того, що називається реформами, - і зрозуміти, хто за що має бути нагороджений або, можливо, не дуже нагородженим", - повідомив Разумков.

Зазначимо, що кандидатуру на пост голови Національного банку України вносить президент. Національний банк є незалежним інститутом, що здійснює державний нагляд у банківській сфері, а також відповідає за монетарну політику (інфляцію і стабільність гривні).

"Тому думаю, що президент має право оцінити дії, зокрема сьогоднішнього керівництва цієї структури, і потім на основі цього ухвалювати кадрові рішення", - додав Разумков.

У відповідь на запитання, чи буде Зеленський у разі обрання на пост президента України захищати державний "ПриватБанк" у судовому процесі проти колишнього власника Ігоря Коломойського, Разумков відповів, що президенту "захищати банки, напевно, не варто, незалежно від того, твій це банк або сусідній".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики