Цензор.НЕТ

15.04.19 11:47

У низці областей великий недобір у дільничних комісіях, це може бути спробою зірвати вибори, - штаб Зеленського

У Дніпропетровській, Одеській, Луганській, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській областях та в Києві спостерігається великий недобір людей у дільничні комісії, що може вплинути на якість проведення голосування.

У низці областей великий недобір у дільничних комісіях, це може бути спробою зірвати вибори, - штаб Зеленського

Про це йдеться в повідомленні команди Зеленського, передає Цензор.НЕТ.

"У деяких регіонах зараз великий недобір людей у дільничні комісії. Це може свідчити про спроби зірвати вибори як у конкретних містах, так і по всій країні. Зараз у нас є інформація, що така ситуація зафіксована в Дніпропетровській, Одеській, Луганській, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській областях та в Києві. Нестача людей виникла від того, що кандидат у президенти Порошенко подав недостатнє число для формування комісій. І тут зрозуміло одне: мала кількість людей у дільничних комісіях може значно вплинути на якість проведення голосування. Згідно із законом, якщо бракує людей, їх мають подати окружні комісії власноруч, за допомогою місцевих органів влади. Але останні теж цього не роблять, показуючи або свою неспроможність, або умисний саботаж процесу організації виборів", - йдеться в заяві.

"Деякі окружні комісії та їхні керівники звертаються до людей навіть у соцмережах та ЗМІ з проханням долучитися до роботи комісії. Сьогодні останній день, коли можна подати документи! Тому, якщо ви хочете приєднатися і врятувати ситуацію, зателефонуйте в ОВК за місцем проживання і запитайте, чи потрібна допомога. Список ОВК за посиланням. У Зе!команди ситуація в регіонах під контролем, ми активно беремо участь у доформуванні дільничних комісій. Ми не дамо зірвати вибори чи зробити їх менш якісними для виборців!" - резюмували в команді Зеленського.

У низці областей великий недобір у дільничних комісіях, це може бути спробою зірвати вибори, - штаб Зеленського 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики