Цензор.НЕТ

15.04.19 14:33

Під час імовірних дебатів на НСК "Олімпійський" і в день голосування можливі окремі провокації, - МВС

У МВС України допускають можливість окремих провокацій у ході ймовірних дебатів між кандидатами на пост президента на НСК "Олімпійський" і під час другого туру виборів, говорити про масовість провокаційних дій немає підстав.

Під час імовірних дебатів на НСК "Олімпійський" і в день голосування можливі окремі провокації, - МВС

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це на брифінгу в понеділок у Києві повідомив радник міністра внутрішніх справ України Володимир Філенко.

Він розповів, що від завтра оперативний штаб МВС і всі структурні підрозділи переходять на посилений варіант несення служби.

"У нас достатньо сил і засобів, щоб забезпечити правопорядок", - сказав радник глави МВС.

За його словами, буде два складні дні, пов'язаних з виборчим процесом, - можливі дебати на НСК "Олімпійський" і день голосування.

"Немає підстав заявляти про системну підготовку до провокацій, але ми готові до того, що можуть бути окремі провокації", - зазначив Філенко.

Він пояснив, що насамперед ці провокації можуть бути наслідком протистояння в суспільстві, яке останнім часом загострилося, "якщо в когось зірве різьбу".

Радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко також зазначив, що нині спостерігається сильна напруга в суспільстві.

"Будуть дебати (на стадіоні) чи ні - ми готуємося до них", - сказав він, додавши, що служби поліції превентивно працювали на стадіоні минулої неділі, такий же формат буде і в разі проведення дебатів на НСК.

"Сподіваємося і віримо, що групи підтримки свідомо підійдуть ... не будуть приносити на стадіон ... заборонені предмети ... Віримо, що люди прислухаються, а кандидати дотримуватимуться законодавства", - додав він.

Стойко також нагадав, що всі структурні підрозділи МВС готові до гарантування безпеки під час другого туру голосування, готові супроводжувати перевезення бюлетенів (щодо охорони).

"У другому турі буде задіяно не менше сил і засобів, ніж під час першого туру", - сказав він.

Загалом, за інформацією МВС, від початку виборчої кампанії в Україні відкрито 371 кримінальне провадження, 35 особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Як повідомлялося, Порошенко 14 квітня прибув на НСК "Олімпійський" для проведення дебатів зі своїм опонентом Володимиром Зеленським, який, зі свого боку, має намір проводити дебати на НСК 19 квітня.

Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики